Stadion Miejski; ul. Żwirowa

2013-08-24, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Relacja minutowa:

1’ rzut rożny wywalczył Błażej Bonk, dośrodkowuje Grzegorz Korzeniewski, Michał Piesik głową niecelnie;

3’ Karol Sikorra przerywa wślizgiem akcję rywali;

8’ Orzeł pod naszą bramką, wyjaśnia Mateusz Konkel;

9’ rzut rożny dla gości, Sikorra głową na ponowny rzut rożny, dośrodkowanie, Aleksander Ceynowa wychodzi z bramki, mija się z piłką, strzał zawodnika Orła nad bramką;

11’ Ceynowa odbija mocny strzał na rzut rożny;

13’ Bonk wywalczył rzut rożny, Paweł Holender źle dośrodkowuje, jeszcze gorzej piłkę wybija obrońca gości, Sikorra głową nad poprzeczką;

16’ rzut wolny dla rywali, głową wybija Piesik;

18’ Ceynowa wychodzi energicznie z bramki, faul na napastniku Orła;

20’ z ok. 35m z rzutu wolnego uderza Korzeniewski, zbyt słaby strzał łapie bramkarz;

21’ strata piłki przez Holendra w środkowej części boiska, poszła szybka kontra zakończona strzałem głową tuż nad poprzeczką;

22’ Piotr Smykla w biegowym pojedynku z bramkarzem, trafia w niego piłką;

23’ „setka dla Orła”, napastnik wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą, ogrywa Ceynowę i trafia w słupek;

24’ rzut wolny dla Orła, 30m od bramki, piłka mija poprzeczkę;

28’ długa piłka do zawodnika gości, Ceynowa ratuje się wyjściem z bramki i dalekim wykopem poza boisko;

30’ Tomasz Grapp zagrywa na bok do Piesika, ten posyła piłkę wzdłuż trzeciego metra, brak wykończenia;

31’ Holender z wolnego uderza niecelnie;

32’ Bonk w akcji, tylko rzut rożny. Dośrodkowuje Korzeniewski, słabo bita piłka spada na głowę Sikorry, bez problemów łapie golkiper gości;

34’ „setka dla Orła”, napastnik pomimo asysty obrońcy mocno uderza na bramkę Ceynowy, Olek odbija ten strzał;

40 Sikorra głową zgrywa do Ceynowy, wychodzi do piłki napastnik gości, w ostatniej chwili wybija Olek;

Po pierwszej połowie miny na naszej ławce nie były zbyt wesołe. Sztab trenerski zareagował jednak błyskawicznie. Na boisku pojawia się dwóch nowych zawodników. Nastąpiły roszady w ustawieniu ofensywnym zespołu.

47’ Bonk szybko rozegrał rzut wolny, zagrywa do Karola Gojke, dośrodkowanie, Grapp trafia w obrońcę, rzut rożny. Sikorra głową tuż obok słupka;

50’ 1-0! pada bramka dla MKS-u. Michał Świerczyński przy współudziale Karola Gojke posyła istną bombę nie do obrony!!!

51’ kontratak naszego zespołu, Smykla pogubił się na boku szesnastki rywali;

53’ Sikorra z Dybałą przerywają niebezpieczną zabawę pod nasza bramką;

57’ z rzutu wolnego dośrodkowuje Gojke, Smykla głową nad poprzeczką;

59’ długą piłkę z rzutu wolnego w nasze pole karne zagrywa gracz Orła, ta mija wszystkich obecnych w szesnastce i ląduje w rękach Ceynowy;

61’ niebezpieczna wrzutka zawodnika Orła z prawej strony, wybija nogą Dybała;

66’ dobra zagrana piłka przez Świerczyńskiego do Grappa, Tomek nie sięga jej;

68’ okazja strzelecka Orła, strzał nad poprzeczką;

71’ 1-1, ewidentny błąd Konkela, Mateusz źle wybija piłkę, „istna bomba”  nie do obrony;

72’ w słupek trafia Piotr Smykla;

77’ bitą z rzutu wolnego piłkę łapie Ceynowa;

79’ Bonk mija dwóch zawodników gości w środkowej części boiska, uderza tuż obok słupka;

81’ piłka w siatce rywali, pozycja spalona Karola Gojke;

84’ Przemysław Szymański posyła piłkę zza pola karnego tuż obok słupka;

85’ 2-1! w polu karnym przez golkipera gości faulowany zostaje Michał Świerczyński, sam wymierza karę dla rywali.

87’ Bonk do Szwoka, Grzegorz mieszał, przekładał piłkę aż ją zgubił;

90’ pani arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.