MKS Władysławowo   Czarni Przemysław

2014-06-22, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Relacja minutowa:

4’ z rzutu wolnego uderza Grzegorz Korzeniewski, bramkarz gości sparował piłkę na rzut rożny;

6’ „setka dla MKS-u”, Michał Świerczyński podaje do Tomasza Grapp, ten oddaje strzał po długim rogu, obok bramki;

9’ Świerczyński urywa się obrońcom lewą stroną boiska, podaje do Karola Gojke, ten oddaje strzał, niecelnie;

10’ Gojke odgrywa piłkę na środek boiska, Grapp nie zamknął akcji;

16’ akcja trójki Błażej Bonk- Piotr Smykla – Świerczyński, Michał oddaje strzał, bardzo niecelnie;

17’ kontratak gości, powrót Grzegorza Korzeniewskiego, blokuje strzał zawodnika Czarnych;

19’ Gojke dośrodkowuje, Grapp uprzedzony przez obrońcę;

20’ uderza Tomasz Popielarz, broni Aleksander Ceynowa;

23’ Błażej Bonk podaje do Tomasza Grapp, ten nieczysto trafia w piłkę, odbija ją golkiper gości. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Gojke, Grapp niecelnie głową;

24’ gracz z Przemysława oddaje strzał zza „szesnastki”, tuż obok;

25’ Bonk podaje do Dybały, Michał strzela, obok bramki;

27’ Grzegorz Korzeniewski faulowany w polu karnym, sam poszkodowany wykonuje rzut karny, niestety trafia w poprzeczkę;

34’ Popielarz oddaje mocny strzał z 18 metrów, broni Ceynowa;

35’ Karol Gojke po raz kolejny dośrodkowuje, Michał Świerczyńskie nieczysto trafia w piłkę;

38’ zamieszanie w polu karnym gości, Błażej Bonk oddaje strzał, tylko rzut rożny;

43’ dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodnika z Przemysława, strzał głową, niecelnie;

44’ „setka dla MKS-u”, Gojke dośrodkowuje na trzeci metr, Michał Świerczyński „mija się” z piłką, dopada do niej niepilnowany w szesnastce Korzeniewski, niecelnie;

47’ akcję gości przerywa Jędrzej Tojza;

48’ dwa razy z rzędu uderza Tomasz Grapp, drugi raz przestrzeliwuje „setkę”;

49’ odpowiedź gości, także „setka”, Tomasz Popielarz wychodzi sam na sam z bramkarzem, piłkę odbija Ceynowa;

50’ faul na Świerczyńskim, Michał oddaje strzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, obok bramki;

51’ Popielarz z ok. 25m trafia w poprzeczkę, dobitka, obok bramki;

54’ Gojke „mija” trzech zawodników gości, dośrodkowuje, nikt nie zamyka;

57’ kontratak drużyny z Przemysława, Jędrzej Tojza powstrzymuje rywali;

61’ po raz kolejny akcję gości przerywa Tojza;

63’ Bonk do Przemysława Szymańskiego i dalej do Piesika, Michał pogubił się „nieco”;

64’ Szymański uderza z 25 metrów, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny;

65’ Arkadiusz Głowienka podaje do Gojke, ten dośrodkowuje lub strzela z ostrego kąta, piłka o mało nie wpada do siatki;

67’ 0-1, idealnie przeprowadzony kontratak gości, strzelcem Mariusz Dywicki;

68’ akcja gości zakończona strzałem;

77’ „setka dla Czarnych”, zawodnik z Przemysława wychodzi sam na sam z Ceynową, Olek broni;

78’ „setka dla Czarnych”, kolejna wyśmienita obrona Ceynowy w sytuacji sam na sam;

80’ nieporozumienie Piotra Smykli i Ceynowy, w ostatniej chwili Olek łapie piłkę;

82’ Piotr Smykla dośrodkowuje, Świerczyński nie sięga piłki;

84’ 1-1! Bartosz Burzyński oddaje celny strzał po ziemi tuż przy słupku zza szesnastki;

85’ Szymański dośrodkowuje, Świerczyński uderza głową, obok;

88’ Burzyński przerywa akcje gości;

89’ 1-2, Mariusz Dywicki zostaje faulowany w polu karnym przez naszego bramkarza w sytuacji sam na sam, Tomasz Popielarz pewnie wykorzystuje jedenastkę.