Aktualności

Nie wykorzystaliśmy szansy…

• autor: mksiak, 2018-09-15 22:11

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI - MKS WŁADYSŁAWOWO 0:0

Mecz drugiego i trzeciego zespołu w tabeli. W dniu meczu urodziny obchodzi Michał Morgiel (Najlepszego!). Oba zespoły skoncentrowały się na uważnej grze w defensywie. Kilka sytuacji bramkowych jednak to my mieliśmy a nie rywale. Szkoda straconych punktów. Mimo to bardzo dobra postawa naszego zespołu.

Raport ligowy i relacja minutowa w rozwinięciu:

Miotk Piotr (M) - Littwin Daniel (M), Kleser Krzysztof (C), Proena Arkadiusz, Morgiel Michał - Szymański Przemysław, Rybandt Sebastian (M), Kwaśnik Marek, Talaśka Damian - Więcek Michał - Skwiercz Michał

Zmiany: 70’ Pankiewicz Adam za Więcek Michał, 77’ Bonk Błażej za Szymański Przemysław, 88’ Białk Damian (M) za Talaśka Damian

Nie zagrali: Necel Krzysztof (M), Szydłowski Konrad (M), Niedośmiałek Mateusz (M), Grzenkowicz Sebastian

Żółte kartki: Guzowski Krystian, Majchrzak Karol, Kowalczyk Michał – Kwaśnik Marek

Czerwone kartki: brak

Trenerzy: Sobiesław Przybylski, Smarzyński Michał, Foelkner Krzysztof

Czarni Pruszcz Gdański: Kacper Dąbrowski – Jakub Pelowski, Julian Guzowski (75’ Paweł Barczak), Rafał Wojszczuk, Jakub Poźniak (67’ Jakub Karwat), Kamil Kusz, Michał Majsak, Michał Kowalczyk, Jakub Malinowski, Krystian Guzowski (46’ Tomasz Zawadziński), Sebastian Zawada (67’ Mateusz Szlija). Trener: Włodarczyk Wiesław

SĘDZIOWIE: Pysanets Yevhen – Michalski II Tomasz, Czarnecki Marek

WIDZÓW: ok. 40

Relacja minutowa:

3’ faulowany Talaśka, rzut wolny wykonuje Szymański, dośrodkowanie, Szymański już w polu karnym, trafia w obrońcę;

5’ dośrodkowuje Skwiercz, piłki głową nie sięga Talaśka;

8’ atak rywali, Kleser przerywa głową do Miotka;

10’ na pozycji spalonej Poźniak,

12’ „setka dla MKS-u”, Szymański wypuszcza Skwiercza, mocny strzał odbija bramkarz a na rzut rożny wywala obrońca;

14’ Majsak fauluje Rybandta;

15’ Czarni pod naszą bramką, spokojnie wyjaśnia Proena;

16’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Morgiel, obrońca wywala piłkę głową poza szesnastkę;

17’ Talaśka wywalczył rzut rożny. Dośrodkowuje Szymański, skacze Rybandt, trafia w obrońcę. Tym razem Szymański zagrywa krótko do Morgiela, ten dośrodkowuje za głęboko, łapie Dąbrowski;

20’ zza szesnastki główkuje Zawada, bez problemów piłkę wyłapuje Miotk;

25’ Szymański do Więcka, Michał faulowany. Z rzutu wolnego uderza Morgiel, zmierzającą w okienko piłkę jakimś cudem ręką odbija Dąbrowski. To była okazja…;

29’ sytuacja zagrożenia, zawodnik gospodarzy pogubił się pod naszą bramką (niecelne podanie…);

30’ och, nie spodziewał się piłki Skwiercz;

32’ Talaśka objeżdża obrońcę, dogrywa do Kwaśnika, Marek szukał faulu rywala, strata;

36’ dokładna długa pilka Klesera do Talaśki, ten przyjmuje piersią ale odskoczyła mu pilka, szkoda, byłaby otwarta droga na bramkę rywali;

39’ z autu wrzuca Szymański, głowami pograli Proena i Talaśka, Damian kieruje piłkę tuż przy słupku;

40’ rzut rożny wykonuje Morgiel, za głęboko;

45’ kolejny rzut rożny. Tym razem dośrodkowuje Talaśka. Piłkę przejmuje Szymański, dogrywa do Kwaśnika, Marek do Skwiercza, Michał huknął z półobrotu, ponownie mamy rzut rożny.

Po przerwie Czarni wychodzą z jedną zmianą. MKS bez zmian personalnych.

46’ Talaśka do Szymańskiego, Przemek do Więcka, Michał wrzuca piłkę na piąty metr, Talaśka zablokowany;

48’ z dalszej odległości uderza Szymański, łapie Dąbrowski;

49’ ponownie Więcek do Talaśki, Damian już wychodził sam na sam, jednak mamy tylko rzut rożny;

50’ Morgiel – długa do Skwiercza, główka Michała obok słupka;

54’ „setka dla MKS-u”, z rzutu wolnego dośrodkowuje Morgiel, z czystej pozycji główka Proeny obok bramki rywali;

56’ Kusz wypuszcza Malinowskiego, pozycja spalona tego drugiego;

59’ rzut rożny dla rywali, źle wykonany;

60’ powinna być druga „żółć” dla Guzowskiego, arbiter oszczędza go…;

61’ z rzutu rożnego dośrodkowuje  Morgiel; główka Proeny niecelna;

63’ Zawada pod naszą bramką ale strzał bardzo niecelny;

65’ niezła pozycja wyjściowa naszego zespołu w ofensywie, Szymański jednak niedokładnie podaje do Skwiercza;

66’ strzał zza szesnastki Kusza, rzut rożny dla rywali;

67’ dwie zmiany w zespole Czarnych;

69’ Szlija tuż po wejściu na boisko popisuje się uderzeniem zza szesnastki, piłkę na rzut rożny sparował Miotk;

70’ na boisku pojawia się Pankiewicz, zmienia Więcka;

72’ Pankiewicz zagrywa piłkę w pole karne, Szymański i Talaśka przekombinowali jednak…;

76’ „setka dla MKS-u”, Skwiercz wypuszcza sam na sam Pankiewicza, Adaś oddaje słaby strzał, piłkę odbija Dąbrowski;

77’ po jednej zmianie w obu drużynach. U nas na boisku pojawia się Bonk zmieniając Szymańskiego. U rywali Barczak zmienia zagrożonego drugą kartką Guzowskiego;

80’ Proena odbija głową groźny strzał zawodnika Czarnych;

84’ aj, nie zabrał się z piłką Pankiewicz;

87’ strzał Kusza odbija Miotk;

88’ Białk zmienia Talaśkę;

90’ arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry;

90+2’ „setka dla MKS-u”, uderzenie Proeny, piłka zmierza w „okienko”, ponownie bramkarskim kunsztem popisuje się młody golkiper Czarnych;

90+3’ koniec zawodów.