Aktualności

Pewnie!

• autor: mksiak, 2016-11-12 17:05

MKS WŁADYSŁAWOWO – CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI 3:1 (1:0)

Bramki: Ilanz Sylwester 43’, Świerczyński Michał 65’, Kwaśnik Marek - Lewandowski Bartosz 55’

Bardzo dobre zawody rozegrał dziś nasz zespół. Przebieg meczu kontrolowaliśmy od początkowych minut. Czarni nastawieni byli na grę z kontry. W pierwszej połowie początkowo zawodziła skuteczność, jednak na przerwę schodzimy z jednobramkową zaliczką. Po dziesięciu minutach drugiej odsłony zawodów goście doprowadzają do wyrównania. Na boisku pojawia się Michał Świerczyński, któremu potrzebne było dziewięć minut na zdobycie bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustala Marek Kwaśnik. Brawo za walkę i mądrość gry!

Raport ligowy w rozwinięciu:

Miotk Piotr (M) - Kleser Krzysztof, Zieliński Przemysław, Dybała Michał (C), Talaśka Damian (M) - Kwaśnik Marek - Czerwionka Dawid (M), Korzeniewski Grzegorz, Bonk Błażej, Morgiel Michał - Ilanz Sylwester

Zmiany: 56’ Świerczyński Michał za Talaśka Damian, 75’ Szymański Przemysław za Ilanz Sylwester, 80’ Grzenkowicz Sebastian (M) za Korzeniewski Grzegorz, 89’ Wojciechowski Krzysztof za Czerwionka Dawid

Nie zagrali: Ceynowa Aleksander

Żółte kartki: Przemysław Zieliński - Michał Malek, Michał Jeruć

Czerwone kartki: brak

Trenerzy: Sobiesław Przybylski oraz Krzysztof Foelkner (asystent), Sławomir Proena (trener bramkarzy)

Czarni Pruszcz Gdański: Daniel Kado, Adrian Żuk (80' Michał Brzoska), Michał Jeruć, Paweł Jaszczyk, Julian Guzowski (53' Paweł Krasowski), Michał Malek (74' Arkadiusz Nowak), Michał Majsak, Bartosz Lewandowski, Jakub Poźniak (29' Jakub Doroszuk), Tomasz Poźniak i Sebastian Zawada. Trener: Szymon Hartman

SĘDZIOWIE: Kofluk Łukasz – Podjacki Mariusz, Pach Marcin

DELEGAT PZPN: brak

OBSERWATOR: brak

WIDZÓW: ok. 50

Relacja minutowa:

2’ Bonk do Kwaśnika. Marek do Talaśki, mamy rzut rożny. Dośrodkowuje Korzeniewski, piłkę przejmuje Kleser, zagrywa na „piątkę”, futbolówkę wywala obrońca;

4’ Bonk do Czerwionki, główka, piłka trafia w obrońcę;

5’ dośrodkowuje Kleser, Czerwionka na pozycji spalonej;

7’ Kleser do Czerwionki, dośrodkowanie, piłkę za szesnastkę wybija obrońca, uderzenie Kwaśnika niecelne;

9’ faul na Bonku, arbiter puszcza grę, poszła akcja rywali, strzał obok słupka;

11’ było groźnie, Morgiel wślizgiem powstrzymuje napastnika gości;

14’ Czerwionka wkręcił gracza Czarnych, wywalczył rzut rożny;

15’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Korzeniewski, piłkę głową wywala obrońca;

16’ z rzutu wolnego piłkę w szesnastkę wrzuca Kleser, główka Zielińskiego; niecelnie;

17’ strzał Jakuba Poźniaka blokuje Zieliński, piłkę łapie ostatecznie Miotk;

19’ Bonk do Talaśki, Damian zablokowany;

21’ z wolnego dośrodkowuje Korzeniewski, nie sięga głową Zieliński, piłkę łapie Kado;

22’ z dalszej odległości niecelnie uderza Czerwionka;

24’ rzut rożny dla gości, dośrodkowanie, Jaszczyk głową nad bramka;

25’ „setka dla MKS-u”, Bonk wkręca obrońcę, zagrywa na piąty metr do niepilnowanego Ilanza, Sylwek trafia w nogi bramkarza;

28’ dośrodkowuje Morgiel, Bonk głową uderza obok bramki;

30’ Bonk do Czerwionki, Dawid trafia w bramkarza który sparował piłkę na rzut rożny. Dośrodkowuje Korzeniewski, piłkę przejmuje Dybała na piątym metrze, obok słupka;

33’ Zieliński powstrzymuje starszego z Poźniaków;

34’ kocioł pod bramką rywali zakończony strzałem jednego z naszych;

35’ Zieliński fauluje Zawadę, łapie żółć;

36’ Tomasz Poźniak rozprowadza akcję rywali, powstrzymuje Czarnych Kleser;

38’ zaiskrzyło na boisku pomiędzy Dybałą i Malkiem;

39’ Czerwionka ogrywa szarżującego Lewandowskiego;

40’ Tomasz Poźniak fauluje Zielińskiego, rzut wolny dla nas;

42’ Kwaśnik do Dybały, Michał uderza w boczną siatkę;

43’ 1-0! wychodzimy na prowadzenie, asystuje Morgiel, celnie w długi róg Ilanz Sylwester;

44’ Poźniak do Lewandowskiego, piłka po nodze Dybały opuszcza plac gry, dwa kolejne rzuty rożne dla rywali;

45+1’ koniec pierwszej połowy meczu.

47’ żółta kartka dla Malka za faul na Kwaśniku;

49’ Morgiel do Korzeniewskiego, wrzutka w szesnastkę, piłkę wybija obrońca;

53’ na trzeci metr piłkę zagrywa Talaśka, wybija na rzut rożny obrońca. Dośrodkowuje Korzeniewski, główka Zielińskiego, łapie Kado;

55’ 1-1, w zamieszaniu piłkę w siatce umieszcza Bartosz Lewandowski;

56’ Michał Świerczyński zmienia Talaśkę;

58 z rożnego dośrodkowuje Korzeniewski, skaczą nasi, piłkę poza boisko wywala jeden z zawodników Czarnych;

61’ dwa kolejne uderzenia Świerczyńskiego, dwa razy trafia w obrońców;

63’ Zieliński szybszy od Zawady;

64’ Korzeniewski do Świerczyńskiego, Michał do Czerwionki, Dawid uderza obok słupka;

65’ 2-1! Czerwionka wkręca obrońcę dogrywa na trzeci metr, celnie głową Michał Świerczyński;

68’ piłkę po strzale z rzutu wolnego Poźniaka wyłapuje Miotk;

70’ groźnie, Miotk odbija futbolówkę po uderzeniu Zawady;

72’ Korzeniewski do Bonka, Błażej wywalczył rzut rożny;

75’ Szymański zmienia Ilanza;

76’ Morgiel do Dybały, strzał, piłkę łapie Kado;

78’ z autu wrzuca Dybała, z półobrotu uderza Czerwionka, nad poprzeczką;

80’ Grzenkowicz zmienia Korzeniewskiego;

82’ „setka dla Czarnych”, piłkę po uderzeniu w sytuacji sam na sam odbija Miotk, brawo Piotr;

85’ faulowany Bonk, rzut wolny;

89’ 3-1! w zamieszaniu piłka odbija się kolejno od nóg obrońcy i Świerczyńskiego, celnie Marek Kwaśnik;

89’ Wojciechowski zmienia Czerwionkę;

90+1’ na raty piłkę wyłapuje Miotk;

90+2’ Grzenkowicz do Bonka, Błażej na minimalnym spalonym;

90+3’ z ok 25m uderza Szymański, piłkę odbija bramkarz;

90+4’ koniec zawodów.