Aktualności

Wreszcie wygrana!

• autor: mksiak, 2016-06-12 16:07

MKS WŁADYSŁAWOWO – BRDA PRZECHLEWO 5:0 (1:0)

Bramka: Ilanz Sylwester 2 (85’, 89’), Tojza Jędrzej 20’, Świerczyński Michał 46’, Gojke Karol 74’

W dziesiątej minucie Aleksander Ceynowa obronił rzut karny.

Po ostatnich niepowodzeniach (cztery kolejne porażki) odnieśliśmy dziś przekonywujące zwycięstwo. W mecz nie weszliśmy zbyt dobrze. Rozpoczęliśmy chaotycznie, nerwowo i bez pomysłu. W dziesiątej minucie Aleksander Ceynowa broni rzut karny a po kolejnych dziesięciu samodzielną akcję bokiem boiska przeprowadza Jędrzej Tojza, wyprowadzając zespół (jak przystało na kapitana) na prowadzenie. Pierwsza połowa po nienajlepszej grze kończy się skromnym prowadzeniem.

W przerwie pozytywnie „zadziałała szatnia” i w drugiej odsłonie meczu oglądaliśmy już inną drużynę. Szybko zdobyta druga bramka przez Michała Świerczyńskiego ustawia mecz. Ostatnie dwadzieścia minut to już dominacja naszego zespołu. Trzecią bramkę zdobywa Karol Gojke a kolejne dwie w końcówce zawodów Sylwester Ilanz.

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa -, Krzysztof Kleser, Michał Dybała, Michał Piesik, Jędrzej Tojza (C) - Marcin Malinowski (M), Grzegorz Korzeniewski, Marek Kwaśnik, Przemysław Ronkowski (M) - Michał Świerczyński - Sylwester Ilanz

Zmiany: 64’ Krzysztof Wojciechowski (M) za Malinowski Marcin, 64’ Piotr Rogocki za Kwaśnik Marek, 72’ Karol Gojke za Świerczyński Michał, 72’ Sebastian Grzenkowicz (M) za Ronkowski Przemysław

Żółte kartki: Ceynowa Aleksander, Dybała Michał

Czerwone kartki: brak

Nie zagrał: Maciej Lipski (M), Paweł Rogocki, Przemysław Zieliński

Pauza za kartki: Paweł Fopka

Kontuzje: Błażej Bonk, Patryk Neumann (M), Piotr Smykla

Niepowołani i nieobecni: Paweł Brzostek (M), Przemysław Szymański, Filip Smarzyński (M), Przemysław Jarzyna (M), Bartosz Burzyński, Michał Morgiel,

Trener: Sobiesław Przybylski oraz Krzysztof Foelkner (asystent), Sławomir Proena (trener bramkarzy)

Brda Przechlewo: Marek Tandecki - Mateusz Bartel, Damian Knopik, Jędrzej Pilarski, Maciej Śliwicki, Damian Chrapkowski, Karol Januszewski, Marcin Szopiński, Jakub Warniełło (58’ Ruc Maciej), Radosław Szuryn (73’ Dawid Tomaszewski), Sylwester Żmuda-Trzebiatowski. Trener: Jędrzej Pilarski

SĘDZIOWIE: Mordaka Radosław – Zaborowski Zygmunt, Brieger Rafał

DELEGAT PZPN: brak

OBSERWATOR: brak

WIDZÓW: ok. 100

Relacja minutowa:

1’ rozpoczyna Brda;

4’ rzut wolny dla rywali, Damian Chrapkowski trafia w mur;

5’ pociągnął Malinowski, odegranie piłki niedokładne;

7’ nasi pod bramką Brdy, mamy rzut rożny. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Korzeniewski, główka jednego z naszych ale niecelna;

9’ Ilanz zablokowany przed szesnastką rywali;

10’ Aleksander Ceynowa broni rzut karny wykonywany przez Mateusza Bartel;

13’ w przeciągu minuty Malinowski dwukrotnie złapany na pozycji spalonej;

15’ Korzeniewski wypuszcza Ilanza, szybszy bramkarz Brdy;

17’ dwa rzuty rożne wykonują rywale, było zagrożenie;

20’ 1-0! Przemysław Ronkowski podaje do Tojzy, rajd Jędrzeja lewą stroną boiska i celny strzał w długi róg;

25’ Ilanz nieco przekombinował z dryblingiem, strata piłki;

30’ Ronkowski zagrywa na środek, szesnasty metr, Korzeniewski niecelnie;

32’ Malinowski ponownie na pozycji spalonej;

33’ Bartel uderza w środek bramki, łapie Ceynowa;

37’ była okazja, niedokładnie podaje jednak Kwaśnik;

40’ złe rozwiązanie przed szesnastką rywali wybrał Ronkowski;

41’ niecelny strzał zawodnika Brdy;

44’ Chrapkowski uderza głową ale bardzo niecelnie;

45+1’ koniec pierwszej połowy.

46’ 2-0! Uderzył Korzeniewski, bramkarz „wypluwa” piłkę, dobija Michał Świerczyński;

49’ Kleser przesadził z dryblingiem;

51’ pociągnął Kwaśnik, tuż przed przymiarką do strzału piłkę zabiera mu Świerczyński, pozycja spalona Michała;

52’ strzela Malinowski, łapie Tandecki;

53’ Kleser posyła na drugą stronę boiska piłkę do Ilanza, Sylwek niecelnie uderza;

55’ Piesik przerywa akcję rywali;

59’ Bartel z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę;

62’ Kleser posyła piłkę na środek do Ilanza, Sylwek do Świerczyńskiego, Michał uderza obok słupka;

64’ dwie zmiany w naszym zespole;

67’ Wojciechowski do Malinowskiego, strzał, trafia w obrońcę;

71’ Wojciechowski dośrodkowuje, Ronkowski źle, strata;

72’ kolejne dwie zmiany dokonuje trener Przybylski;

74’ 3-0! skuteczny kontratak, celnie Karol Gojke, asystuje Ilanz;

76’ za głęboko dośrodkowuje Wojciechowski;

77’ Ilanz o mało nie zmieszczą piłki w siatce;

81’ Korzeniewski do Ilanza, Sylwek mógł ponownie odegrać do Grzegorza;

82’ brak decyzji o strzale Piotra Rogockiego;

85’ 4-0! celnie Sylwester Ilanz, asystuje Gojke;

88’ Kleser chyba strzelał a może próbował dośrodkować, źle;

89’ 5-0! Akcję zainicjował Wojciechowski, celnie Sylwester Ilanz asystuje Korzeniewski;

90+2’ koniec zawodów.