Punkty były blisko...

• autor: mksiak, 2016-04-16 21:06

GKS KOLBUDY - MKS WŁADYSŁAWOWO 2:0 (0:0)

Bramki: Ciecholewski Tomasz 72, Piotrowski Paweł 89’

67’ czerwona kartka Marcin Malinowski.

Faworytem tego meczu był trzeci zespół w tabeli. Coś w tym jest, że faworyci grają słabiej a wygrywają. Tak było i tym razem. U nas zabrakło czterech podstawowych zawodników (kartki, kontuzje). Po raz pierwszy w tym sezonie od pierwszych minut zagrał Michał Piesik oraz zadebiutował po przewlekłej kontuzji Marcin Malinowski. Pierwsza połowa wyrównana, jednak to my mamy bardziej wyraziste sytuacje bramkowe. Kończy się jednak bezbramkowo. Prowadzimy grę w drugiej odsłonie meczu do czasu czerwonej kartki dla Marcina Malinowskiego. Trener automatycznie zmuszony jest do „awaryjnego” ustawienia zespołu. Skończyło się na dwubramkowej porażce, choć nadal mieliśmy okazje strzeleckie. Oj, Karol…

Mamy chyba problem ze skutecznością napastników ale nie tylko „napadziorów”. Szkoda kolejnych straconych punktów. Nie byliśmy gorsi od rywali, do Władysławowa wróciliśmy nie w pełni usatysfakcjonowani.

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Maciej Lipski (M) - Marcin Malinowski (M), Michał Dybała, Jędrzej Tojza (C), Michał Morgiel - Przemysław Ronkowski (M), Marek Kwaśnik, Michał Piesik, Paweł Rogocki - Paweł Fopka - Michał Świerczyński

Zmiany: 33’ Krzysztof Wojciechowski (M) za Ronkowski Przemysław, 77’ Piotr Smykla za Piesik Michał, 80’ Karol Gojke za Rogocki Paweł

Żółte kartki: Krysiński Sebastian -  Dybała Michał, Fopka Paweł

Czerwone kartki: Malinowski Marcin 67’

Nie zagrali: Aleksander Ceynowa, Sebastian Grzenkowicz (M)

Pauza za kartki: Krzysztof Kleser, Patryk Neumann (M)

Kontuzje: Błażej Bonk, Piotr Rogocki

Niepowołani i nieobecni: Paweł Brzostek (M), Przemysław Zieliński, Przemysław Szymański, Filip Smarzyński (M), Przemysław Jarzyna (M), Bartosz Burzyński, Sylwester Ilanz, Grzegorz Korzeniewski

Trenerzy: Sobiesław Przybylski oraz Krzysztof Foelkner (asystent)

GKS Kolbudy: Szuciło Łukasz – Wroński Seweryn, Żuk Paweł, Krysiński Sebastian, Malkowski Tomasz – Serocki Filip, Stanisławski Olgierd, Piotrowski Paweł, Ciecholewski Tomasz – Gruchała Mateusz (46’ Pastuszka Michał), Kwasny Krzysztof (88’ Adamonis Dymitr). Trener: Cisewski Paweł

SĘDZIOWIE: Tomasz Tobiański – Marcin Czarnecki, Sebastian Szymański

DELEGAT PZPN: brak

OBSERWATOR: brak

WIDZÓW: ok. 50

Relacja minutowa:

1’ Rozpoczyna MKS;

2’ dwa stałe fragmenty gry naszego zespołu. Najpierw z rzutu wolnego dośrodkowuje Michał Morgiel a po chwili z autu wrzuca Jędrzej Tojza, dwukrotne zamieszanie pod bramką rywali, brak jednak wykończenia;

4’ z autu wrzuca Jędrzej Tojza, zamieszanie, ponownie nie wykańczamy akcji;

7’ Morgiel przerywa akcję rywali;

10’ czysto interweniuje Tojza;

11’ Michał Dybała uprzedza Pawła Piotrowskiego;

12 – 19’ okres męskiej gry w środkowej części boiska, oba zespoły uważnie grają w obronie;

20’ dośrodkowuje Tomasz Ciecholewski, głową wybija Morgiel;

23’ okazja i to podwójna na zdobycie bramki przez GKS, dwukrotnie piłkę po silnych uderzeniach odbija Maciej Lipski, brawo;

25’ faul na Rogockim, z rzutu wolnego dośrodkowuje Morgiel, piłkę wybija obrońca, uderzenie Rogockiego, tym razem piłkę odbija bramkarz Kolbud;

29’ obrońcy urywa się Rogocki, dośrodkowuje, główka Pawła Fopki, trafia w blisko stojącego obrońcę;

32’ na strzały na bramkę rywali nie zdecydowali się kolejno: Fopka i Michał Świerczyński, szkoda była okazja;

33’ kontuzji nabawia się dobrze dysponowany dziś Przemysław Ronkowski, zmienia go Krzysztof Wojciechowski;

34’ Morgiel szybszy od napastnika gospodarzy;

38’ „setka dla  MKS-u”, Świerczyński dogrywa piłkę do Wojciechowskiego, Krzysztof fatalnie przestrzeliwuje a powinien kropnąć w długi róg;

Końcówka pierwszej połowy meczu dla naszego zespołu. Co z tego skoro nie strzelamy na bramkę rywali…

46’ zmiana w zespole Kolbud;

47’ piłkę wrzuca Wojciechowski, mamy rzut rożny. Dośrodkowuje Morgiel, główkuje Piesik, tuż obok słupka;

49’ Rogocki mija Piotrowskiego i Żuka, ten drugi fauluje;

53’ wrzutka zawodnika GKS, głowa piłkę na rzut rożny wywala Kwaśnik;

56’ Dybała powstrzymuje zawodnika gospodarzy;

57’ na strzał decyduje się Piotrowski, bardzo niecelnie;

58’ rzut wolny dla naszego zespołu, dośrodkowanie, przegrywamy pojedynek główkowy z rosłymi defensorami Kolbud;

60 z rzutu wolnego uderza Ciecholewski, łapie Maciej Lipski;

62’ z autu wrzuca Tojza, wyłapuje piłkę Łukasz Szuciło;

64’ „setka dla  MKS-u”, Rogocki do Fopki, strzał odbija bramkarz, dobitka Michała Świerczyńskiego, trafia w obrońcę, zamieszanie, piłkę w końcu wybija obrońca;

67’ czerwona kartka dla Marcina Malinowskiego, gramy w dziesiątkę. Marcin spóźniony z interwencją ratował się „złapaniem przeciwnika za koszulkę”;

68’ rzut wolny dla rywali, piłkę po mocnym uderzeniu odbija Lipski;

70’ szarża Wojciechowskiego powstrzymana przez obrońcę’

72’ 1-0, jak się nie wykorzystuje sytuacji to w końcu się przegrywa, celnie nie do obrony Tomasz Ciecholewski;

73’ była okazja na wyrównanie, piłkę po strzale Kwaśnika odbija bramkarz;

76’ strzał zawodnika GKS obok słupka;

77’ Piotr Smykla zmienia Piesika;

80 na strzał z ok 25m decyduje się Fopka, za słabo Pawle;

80’ Karol Gojke zmienia Rogockiego;

83’ trzy kolejne rzuty rożne dla naszego zespołu, trzykrotnie były zamieszania w polu karnym, niestety my nie mamy „armat”;

86’ „setka dla MKS-u”, to już trzecia i trzecia niewykorzystana. Mało, to była dwuseta, kiks obrońcy gospodarzy, piłkę przejmuje Karol Gojke, strzela jednak fatalnie w stuprocentowej sytuacji;

88’ zmiana w zespole Kolbud;

89’ 2-0, tak chłopy się strzela celnie. Bramkę zdobywa Paweł Piotrowski;

90+1’ Kwaśnik wywalczył jeszcze rzut rożny. To wszystko na co dziś było nas stać.