Aktualności

Pogrom….

• autor: mksiak, 2015-06-06 21:00

MKS WŁADYSŁAWOWO - KP STAROGARD GDAŃSKI 1:6 (1:3)

Bramki: Gojke Karol 39’ – Stanek Mateusz 2 (47’, 48’), Runowski Piotr 5’, Kupczyk Mateusz 8’, Wenta Mateusz 14’, Dubiela Mateusz 85’

Po kwadransie meczu „szczęki opadły” wszystkim oglądającym to spotkanie. Rywal grał, celnie strzelał a my tylko … byliśmy na boisku. Ostatni kwadrans pierwszej połowy dał jeszcze nadzieję, strzelamy jak się okazało honorowego gola ale i przestrzeliwujemy dwie „setki”. W drugiej połowie goście wybili nam jednak  „piłkę z głów” przynajmniej w tym dniu. Cóż, trzeba ten mecz sowicie przeanalizować. Filmik z meczu: KLIKNIJ

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa – Bartosz Burzyński, Krzysztof Kleser, Michał Piesik (M), Jędrzej Tojza – Paweł Rogocki  Błażej Bonk (C), Grzegorz Korzeniewski, Krzysztof Wojciechowski (M) – Karol Gojke, Michał Świerczyński

Zmiany: 60’ Michał Konkel za Burzyński Bartosz, 60’ Michał Morgiel za Korzeniewski Grzegorz, 73’ Piotr Sztyburski za Świerczyński Michał, 80’ Piotr Smykla za Bonk Błażej

Nie zagrali: Michał Ustarbowski (M)

Żółte kartki: Gojke Karol 2, Tojza Jędrzej, Bonk Błażej, Świerczyński Michał – KP Starogard 2

Czerwone kartki: Gojke Karol 73’ (konsekwencja dwóch żółtych)

Nieobecni zawodnicy rezerw: Kamil Neumann (M), Piotr Rogocki, Grzegorz Orzel (M), Dawid Czapp (M)

Kontuzje: Patryk Mudlaff (M), Jakub Świerczyński, Liss Bartłomiej (M), Mateusz Konkel, Michał Dybała

Nieobecni: Michał Witza (służba wojskowa), Przemysław Zieliński (przebywa za granicą), Dawid Klein (M), Sebastian Lezner, Piotr Stoczyński, Przemysław Szymański, Paweł Brzostek (M), Tomasz Grapp, Patryk Neumann (M)

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

KP Starogard Gdański: Jakub Paszkowski, Sebastian Armatowski (73’ Patryk Barłożewski), Dariusz Gołuński, Mateusz Kupczyk, Damian Romanowski, Piotr Runowski, Kacper Siora, Grzegorz Skórczewski (63’ Karol Cablewski), Mateusz Stanek (73’ Michał Wohlert), Mateusz Wenta (63’ Mateusz Dubiela), Krystian Zieliński. Trener: Majewski Mariusz

SĘDZIOWIE: Boratyński Jarosław – Szot Tomasz, Karski Sebastian

DELEGAT PZPN: brak

OBSERWATOR: Roman Anastaziak

WIDZÓW: ok. 100

Relacja minutowa:

1’ Piotr Runowski do Sebastiana Armatowskiego, groźną akcję przerywa Jędrzej Tojza;

5’ 0-1, Mateusz Stanek do Kacpra Siory, ten do Piotra Runowskiego, pada pierwszy gol dla rywali;

5’ Piotr Rogocki do Gojke, Karol zagrywa wzdłuż szesnastki gości, nikt nie zamyka;

8’ 0-2, dośrodkowanie z rzutu rożnego, celnie głową Mateusz Kupczyk;

9’ Grzegorz Korzeniewski do Michała Świerczyńskiego, ten ma piłkę na nodze, wybija obrońca, dobitka Korzeniewskiego niecelna;

12’ Runowski wypuszcza Armatowskiego, pozycja spalona;

13’ Runowski zagrywa wzdłuż piątego metra, wybija Tojza;

14’ 0-3, celnie Mateusz Wenta, asystuje Runowski Piotr;

16’ Rogocki do Gojke, Karol do Świerczyńskiego, strzał Michała bramkarz sparował na rzut rożny;

18’ „setka dla Starogardu”, Mateusz Stanek w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Aleksandrem Ceynową;

21’ kontratak rywali, Tojza powstrzymuje Wentę;

25’ będący w doskonałej sytuacji Armatowski fatalnie pudłuje;

27’ na pozycji spalonej Stanek;

28’ z autu wrzuca Rogocki, Gojke mija dwóch obrońców, zatrzymuje się na trzecim;

30’ dośrodkowuje Kupczyk, głową uderza Wenta, pozycja spalona;

32’ „setka dla MKS-u”, Gojke do Krzysztofa Wojciechowskiego, ten zagrywa wzdłuż trzeciego metra, wślizgiem nie wsadza piłki do siatki Świerczyński;

34’ Armatowski i Siora w kontrataku, powstrzymuje ich Krzysztof Kleser;

35’ z ostrego kąta po długim rogu tuż obok słupka uderzył Wenta;

38’ Gojke do Bonka, Błażej do Świerczyńskiego, Michał zablokowany;

39’ 1-3! z rzutu wolnego dośrodkowuje Paweł Rogocki, celnie głową Karol Gojke;

42’ Michał Piesik powstrzymuje Stanka;

43’ odchylony Tojza strzela bardzo niecelnie;

45’ „setka dla MKS-u”, składna wymiana, zamieszanie w polu karnym, Karol Gojke z bardzo dogodnej pozycji uderza bardzo niecelnie.

47’ 1-4, celnie Stanek Mateusz, asystuje Runowski Mateusz;

50’ Korzeniewski z ok 18m uderza nad poprzeczką;

51’ Armatowski na pozycji spalonej;

52’ Wojciechowski za długo zwlekał z podaniem w polu karnym do Gojke, strata piłki;

56’ Gojke przejmuje piłkę na szesnastym metrze, strzał bardzo niecelny;

57’ Bonk w samodzielnej akcji, nie mógł wybrać podania do Gojke, ponieważ ten był ewidentnie na pozycji spalonej, strzał Błażeja broni bramkarz;

58’ 1-5, Stanek Mateusz urywa się Bartoszowi Burzyńskiemu, pada piąta bramka;

63’ Michał Morgiel z rzutu wolnego trafia w mur;

66’ Stanek wymanewrował Michała Konkela, dośrodkowuje, wywala Tojza;

69’ „setka dla MKS-u”, Karol Gojke do Świerczyńskiego, Michał fatalnie…

73’ dwie kolejne żółte kartki dla Karola Gojke, gramy w dziesiątkę;

75’ Ceynowa broni „setkę”;

76’ Barłożewski Patryk uderza szczupakiem, broni Ceynowa;

84’ z ostrego kąta decyduje się strzał Piotr Sztyburski, metr od słupka;

85’ 1-6, tracimy piłkę w środkowej części boiska, poszedł kontratak, celnie Dubiela Mateusz;

90+1’ Ceynowa wywala piłkę nad poprzeczkę po próbie lobu.