Zadyszka i chyba nie tylko…

• autor: mksiak, 2015-04-11 17:23

MKS WŁADYSŁAWOWO – ANIOŁY GARCZEGORZE 0:2 (0:0)

Bramki: Staszczuk Marcin 73’, Kwiatkowski Adrian 89’

Przed meczem byliśmy pełni nadziei. Miał to być występ z „gatunku przełamania”. Była walka i zaangażowanie, zabrakło jednak bramek w naszym wykonaniu, choć okazje strzeleckie mieliśmy. Mieli je też goście ale oni wykorzystali dwie i wygrali mecz. Bolą też niepotrzebne kartki… A ławka się kurczy…

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa – Patryk Neumann (M), Krzysztof Kleser, Michał Piesik (M), Jędrzej Tojza – Michał Morgiel, Grzegorz Korzeniewski, Błażej Bonk (C), Przemysław Szymański – Piotr Sztyburski, Krzysztof Wojciechowski (M)

Zmiany: 70’ Michał Ustarbowski (M) za Wojciechowski Krzysztof

Nie zagrał: Paweł Brzostek (M)

Żółte kartki: Neumann Patryk, Tojza Jędrzej, Korzeniewski Grzegorz

Czerwona kartka: Tojza Jędrzej 90+3’

Pauza za kartki: Piotr Smykla, Michał Świerczyński

Kontuzje: Patryk Mudlaff (M), Jakub Świerczyński, Liss Bartłomiej (M), Mateusz Konkel, Bartosz Burzyński

Nieobecni: Michał Witza (służba wojskowa), Przemysław Zieliński (przebywa za granicą), Sebastian Lezner, Tomasz Grapp, Dawid Klein (M), Karol Gojke, Michał Dybała

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

Anioły Garczegorze: Wojtowicz Adam – Smolarek Grzegorz, Pendowski Arkadiusz, Łapigrowski Łukasz, Staszczuk Marcin (90+3’ Tomasiewicz Błażej), Marciniak Daniel, Drzazgowski Marcin, Miotk Adam (79’ Trawiński Sławomir), Zółć Tomasz, Narewski Artur (82’ Kwiatkowski Adrian), Mikołko Marcin. Trener Misiak Mariusz

SĘDZIOWIE: Dunaj Kamil – Grabowski Adam, Kowalik Łukasz

DELEGAT PZPN: brak

OBSERWATOR: Borucki Dariusz

WIDZÓW: ok. 150

Relacja minutowa:

3’ na pozycji spalonej Mikułko Marcin;

6’ rzut rożny dla Aniołów, Grzegorz Smolarek głowa obok słupka;

14’ „setka dla Aniołów”, Artur Narewski w sytuacji sam na sam z Aleksandrem Ceynową, „OLO” wybiega z bramki i wybija piłkę, dobija Mikułko Marcin, obok słupka;

16’ Mikułko Marcin mocno uderza na bramkę, piłkę odbija Ceynowa, dobijają Marcin Staszczuk i Adam Miotk, na szczęście nic nie weszło, uff;

17’ bokiem boiska urywa się Michał Morgiel, dogrywa piłkę do Grzegorza Korzeniewskiego, wrzutka, za głęboko;

19’ Piotr Sztyburski do Krzysztofa Wojciechowskiego, ten bardzo niecelnie;

20’ rzut rożny dla Aniołów, dośrodkowanie, Adam Miotk uderza daleko od bramki;

23’ zza szesnastki uderza Smolarek, wyłapuje „OLO”;

29’ Przemysław Szymański do Morgiela, Michał strzela na bramkę, łapie bramkarz;

32’ „setka dla MKS-u”,  piłkę w szesnastce otrzymuje Korzeniewski, zwodem mija obrońcę, strzał centymetry nad poprzeczką;

36’ Arkadiusz Pendowski decyduje się na strzał ze środka boiska, trafia w światło bramki, wyłapuje Ceynowa;

38’ mocno uderza na bramkę rywali Morgiel, nie zdążył z dobitką Sztyburski;

44’ Krzysztof Kleser przerywa akcję rywali;

48’ Korzeniewski do Sztyburskiego, Piotr wszedł pomiędzy dwóch obrońców, strata;

51’ niezła wymiana, Korzeniewski do Szymańskiego, ten do Sztyburskiego, Piotr na pozycji spalonej;

53’ Marcin Staszczuk na pozycji spalonej, oburzenie ławki rezerwowych Aniołów;

63’ „setka dla MKS-u”, Morgiel dogrywa do Szymańskiego dobrze ustawionego i niepilnowanego w szesnastce rywali, fatalnie się złożył do strzału, bardzo niecelnie;

69’ Michał Piesik przerywa akcję rywali;

73’ 0-1, „luka na naszej lewej obronie” i po zabawie…

76’ „setka dla MKS-u”, brak skutecznej odpowiedzi naszego zespołu, Korzeniewski do Morgiela, Michał z kilku metrów nad poprzeczka;

78’ Sztyburski uderza słabo i w dodatku nieczysto zza szesnastki;

80’ z dalszej odległości uderza Jędrzej Tojza, rykoszet, wyłapuje bramkarz Aniołów;

82’ dośrodkowanie Korzeniewskiego, piąstkuje bramkarz gości;

83’ „setka dla MKS-u”, w polu karnym rywali znalazł się Morgiel, zamiast „kropnąć na bramkę”, wybrał podanie do Korzeniewskiego, Grzesiu zderzył się z bramkarzem i obrońcą rywali;

84’ zza szesnastki uderza Tojza, niecelnie;

89’ 0-2, drugi definitywny błąd defensywy i po zawodach;

90’ arbiter dolicz cztery minuty do regulaminowego czasu gry;

90+3’ czerwień dla Jędrzeja Tojzy… i po co?