Aktualności

Derby dla nas!

• autor: mksiak, 2015-03-29 18:33

KLIF CHŁAPOWO - MKS II WŁADYSŁAWOWO 2:3 (1:1)

Bramki: Janowski Krzysztof 8’, Bisewski Dawid 72’ – Gojke Karol 2 (31’, 67’), Kalwig Mariusz 86’

Mocno przebudowane rezerwy pokonały dziś w derbach gminy Klif Chłapowo. Przez większą część meczu „okupowaliśmy połówkę gospodarzy”. Klif miał tak naprawdę dwie okazje strzeleckie i … wykorzystał je, zresztą po ewidentnych naszych błędach indywidualnych. Naszemu zespołowi potrzebny jest czas na zgranie. Potencjał zawodniczy jest. Atmosfera też. Dziś zrobiliśmy kroczek do awansu. Teraz czas na dwa tygodnie spokojnych treningów.

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Pobłocki Marcin - Kalwig Paweł, Konkel Michał, Kleser Krzysztof, Gojke Dawid - Rogocki Paweł, Nisiewicz Krzysztof, Rogocki Piotr, Ustarbowski Michał - Gojke Karol, Kalwig Mariusz

Zmiany: 26’ Burzyński Bartosz za Gojke Dawid, 46’ Brzostek Paweł (M) za Konkel Michał; 65’ Neumann Kamil (M) za Ustarbowski Michał

Nie zagrali: Modliński Rafał, Rekowski Karol (M), Smarzyński Filip (M), Jarzyna Przemysław (M),

Nie wpisani w protokół: Czapp Grzegorz (M), Ustarbowski Robert, Zaczek Wojciech (M), Potrykus Maciej (M)

Żółte kartki: Kalwig Mariusz

Czerwone kartki: brak

Kontuzje: Poppel Stanisław, Orzel Grzegorz (M), Orzel Artur (M)

Nieobecni: Lessnau Piotr, Derc Bartosz (M), Czapp Dawid (M), Kowalewski Marek, Klisz Bartosz (M), Piotrowski Jakub (M), Malak Norbert, Szymański Mateusz (M)

Trenerzy: Andrzej Baran; Krzysztof Foelkner; Andrzej Nisiewicz; Sławomir Proena (trener bramkarzy)

Relacja minutowa:

4’ Paweł Rogocki przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy;
6’ Michał Ustarbowski dośrodkowuje piłkę w pole karne, obrońca Klifu wybija piłkę na rzut rożny;
8’ 1-0, Krzysztof Janowski wykorzystał błąd Dawida Gojke, który podawał niecelnie do Marcina Pobłockiego;
13’ piłka w siatce, jednak na pozycji spalonej Karol Gojke;
16’ Rogocki uderza zza 16m, obok bramki;
17’ Ustarbowski mija obrońcę i uderza także obok bramki;
19’ rzut wolny dla Klifu Chłapowo, piłkę wyłapuje Marcin Pobłocki;
20’ faulowany Mariusz Kalwig, rzut wolny, ok. 18m do bramki, Paweł Rogocki uderza ponad poprzeczką;
26’ Paweł Kalwig uderza z 25m, niestety niecelnie;
28’ Krzysztof Kleser posyła długą piłkę do Mariusza Kalwiga, strzał zablokowany przez obrońcę;
30’ zamieszanie pod bramką Klifu, Mariusz Kalwig obija słupek bramki;
31’ 1-1! rzut wolny wykonywany przez Piotra Rogockiego, dośrodkowanie w pole karne, piłkę do siatki pakuje Karol Gojke;
34’ niecelne uderzenie z 25m Piotra Rogockiego;
40’ Ładna sztuczka techniczna Pawła Kalwiga, aplauz widowni;
41’ mocne uderzenie Klesera tuż obok słupka;
42’ Paweł Kalwig uderza po długim rogu bramki, tuż nad poprzeczką;
44’ Bartosz Burzyński powstrzymuje Janowskiego;

46’ Karol Gojke decyduje się na uderzenie z dalszej odległości, niestety niecelnie;
47’ Kleser dośrodkowuje z rzutu wolnego, strzał głową Piotra Rogockiego, łapie bramkarz;
51’ akcja trójki Burzyński – Karol Gojke – Mariusz Kalwig, w dogodnej sytuacji Mariusz pudłuje;
53’ składna akcja trójki Nisiewicz – Karol Gojke – Michał Ustarbowski , na pozycji spalonej Michał;
56’ uderzenie Karola Gojke, piłkę odbija bramkarz;
58’ piłka w siatce rywali, na pozycji spalonej dwóch naszych zawodników;
59’ Karol Gojke decyduje się na strzał z ok. 30m, piłka przelatuje nad bramką gospodarzy;
66’ Paweł Rogocki uderza na bramkę rywali, z problemami piłkę wyłapuje golkiper gospodarzy;
67’ 1-2! Bramkę zdobywa Karol Gojke, asystuje Krzysztof Nisiewicz;
72’ 2-2, kiks na nierówności Pawła Kalwiga (jeden z lepszych aktorów zawodów, cóż zdarza się), bramkę zdobywa Dawid Bisewski;
77’ rzut wolny, Paweł Rogocki uderza z 30m prosto w mur;
82’ akcja dwójki Mariusz Kalwig, Kamil Neumann, strzał obok bramki;
85’ Klif postraszył naszą obronę, na posterunku Kleser;
86’ 2-3! swoją pierwszą bramkę w barwach MKS Władysławowo zdobywa Mariusz Kalwig, asystuje Kleser;
90+2’ Paweł Rogocki mija dwóch obrońców, decyduje się na strzał, odbija bramkarz. Chwilę później akcja dwójki Mariusz Kalwig – Karol Gojke, kończy się tylko na rzucie rożnym.