• autor: mksiak, 2015-03-15 20:50

MKS WŁADYSŁAWOWO – GRYF SŁUPSK S.A. 0:2 (0:1)

Bramki: Gryf 18’, 89’

W 71 minucie Błażej Bonk nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz).

To już drugi kolejny mecz w którym nie powinniśmy stracić punktu a przynajmniej ugrać remis. Niestety przegrywamy go. W pierwszej odsłonie meczu zarysowała się przewaga zespołu ze Słupska uwieńczona bramką w siedemnastej minucie.

Po przerwie dominował nasz zespół, co z tego gdy piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki rywali. Nie wykorzystaliśmy nawet rzutu karnego.  Zawodnik meczu - bramkarz Słupska Karol Gołębiewski.

Relacja i raport ligowy w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa – Liss Bartłomiej (M), Krzysztof Kleser, Jędrzej Tojza (C), Piotr Smykla – Patryk Neumann (M), Przemysław Szymański, Mateusz Konkel, Michał Morgiel  - Sztyburski Piotr, Michał Świerczyński

Zmiany: 46’ Błażej Bonk za Konkel Mateusz, 80’ Michał Ustarbowski (M) za Sztyburski Piotr

Nie zagrał: Paweł Brzostek (M)

Żółte kartki: Bonk Błażej, Neumann Patryk – Pytlak Patryk

Czerwone kartki: Świerczyński Michał 89’ – Stefański Kamil 90+1’

Pauza za kartki: Michał Piesik (M)

Kontuzje: Patryk Mudlaff (M), Jakub Świerczyński, Krzysztof Wojciechowski (M)

Nieobecni: Michał Witza, Grzegorz Korzeniewski (obaj służba wojskowa), Przemysław Zieliński (przebywa za granicą), Sebastian Lezner, Tomasz Grapp, Arkadiusz Głowienka, Dawid Klein (M), Michał Dybała, Karol Gojke, Bartosz Burzyński,

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

GRYF SŁUPSK S.A: Gołębiewski Kamil– Schulz Szymon, Bobrowski Rafał, Klawikowski Krzysztof (M), Jęcek Damian (M), Kozłowski Marcin, Mikulski Dawid (M), Świdziński Karol, Ciok Mateusz (66’ Przełuski Dawid), Pytlak Patryk (76’ Stefański Kamil), Sobczak Adrian (90’ Gesek Bartłomiej). Trener Bednarczyk Grzegorz

SĘDZIOWIE: Rybiński Kamil – Pakuszewski Sebastian, Jóźko Paweł

DELEGAT PZPN: Nowacki Henryk

OBSERWATOR: Tadaszak Tadeusz

WIDZÓW: ok. 200

Relacja minutowa:

5’ zamieszanie w naszym polu karnym,  Aleksander Ceynowa wybija piłkę nogą;
6’ Przemysław Szymański dośrodkowuje w pole karne, z powietrza uderza Michał Morgiel, niecelnie;
8’ Bartłomiej Liss przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywali;
9’  Piotr Sztyburski pociągnął na bramkę rywali, ucieka mu jednak piłka;
14’ ponownie dośrodkowuje Szymański, Morgiel uderza po długim rogu, tuż obok bramki;
18’ 0-1, pierwsza bramka dla gości. Ładny precyzyjny strzał Dawida Mikulskiego z ok. 16m po długim rogu;
22’ Patryk Pytlak trafia z 20m w poprzeczkę;
23’ piłka w naszej siatce, na nasze szczęścia zawodnik ze Słupska był na pozycji spalonej;
30’ Morgiel dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłkę wyłapuje bramkarz;
38’ faul na Michale Świerczyńskim, do piłki podchodzi Krzysztof Kleser, trafia w mur, dobitka Szymańskiego, pewnie broni bramkarz gości;
45’ Jędrzej Tojza przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywali.

50’ Morgiel wymienia piłkę z Błażejem Bonkiem, piłka trafia do Michała Świerczyńskiego, strzał z 18m obok bramki;
56’ Patryk Neumann urwał się prawą stroną boiska, próba dośrodkowania i piłka opuszcza plac gry, mamy rzut różny, dośrodkowuje Morgiel, Szymański uderza piłkę głową nad bramką;
58’ Szymański zagrywa do Neumanna, niestety Patryk nie oddał strzału;
59’ kolejna dobra okazja na wyrównanie stanu meczu, Piotr Sztyburski zagrywa do Świerczyńskiego, ten oddaje piłkę Bonkowi, strzał z 18m obok bramki;
61’ Ceynowa wyłapuje piłkę po kąśliwym strzale z boku boiska;
69’ składna akcja i szybka wymiana piłki pomiędzy naszymi zawodnikami, zabrakło najważniejszego… wykończenia;
71’ rzut karny dla naszej drużyny po faulu na Morgielu, do piłka podchodzi Bonk i nie wykorzystuje jedenastki, doskonale broni Gołębiewski Kamil;
72’ strzał zawodnika Gryfa dwa metry od bramki;
73’ dośrodkowanie Piotrka Smykli, Neumann uderza piłkę głowa, spokojna interwencja bramkarza gości;
77’ Świerczyński uderza z 16m w poprzeczkę, jak pech to pech….
84’ uderzenie Michała Ustarbowskiego jakimś cudem odbija bramkarz gości, jak ???
86’ Neumann dośrodkowuje , obrońcy Słupska wybijają piłkę na rzut rożny;
87’ dobra interwencja Ceynowy po groźnym strzale na naszą bramkę z boku boiska;
89’ 0-2, pal sześć bramkę, gorsze, że Michał Świerczyński wylatuje z boiska (po co…);

90+1’ z boiska wylatuje także zawodnik gości Stefański Kamil.