Aktualności

Derby dla Klifu…

• autor: mksiak, 2014-06-21 22:04

MKS II WŁADYSŁAWOWO – KLIF CHŁAPOWO 1:3 (1:1)

Bramki: Rogocki Paweł 11’ – Woźniak Arkadiusz 2 (3’, 90+2’), Wiszniewski Przemysław 89’

Trener miał do dyspozycji trzynastu zawodników w tym dziewięciu juniorów i młodzieżowców. Derby rozpoczynamy od szybko straconej bramki. Wyrównuje po ośmiu minutach Paweł Rogocki. Następnie przestrzeliwujemy trzy „setki”. Pierwsza połowa kończy się remisowo a powinno być już „pozamiatane”. W drugiej odsłonie nadal przeważamy i nadal „pudłujemy” a w samej końcówce przegrywamy. Niemożliwe? Jednak to jest możliwe przy takiej skuteczności i błędach. Gratulacje dla Klifu.

Personalia i relacja w rozwinięciu:

Jakub Świerczyński – Bartosz Klisz (M), Karol Rekowski (M), Przemysław Jarzyna (M), Marcin Kortals (M) - Paweł Rogocki (C), Krzysztof Nisiewicz, Marek Kowalewski (M), Bartłomiej Łyczko (M) – Dawid Czapp (M), Bartłomiej Liss (M)

Zmiany: 66’ Dawid Gojke za Kortals Marcin, 75’ Piotrowski Jakub (M) za Łyczko Bartłomiej

Żółte kartki: Klif 2

Zagrali w juniorach: Mateusz Szymański (M), Grzegorz Czapp (M), Kamil Neumann (M), Artur Orzel (M), Grzegorz Orzel (M)

Nieobecni: Mariusz Dettlaff, Emil Mudlaff, Mateusz Guz, Błażej Budzisz (M), Karol Kurnik (M), Patryk Szankin (M), Dariusz Korzeniewski, Artur Kowalewski, Grzegorz Szwok, Krystian Nisiewicz, Filip Smarzyński (M)

Trener: Zbigniew Kowalewski

Relacja minutowa:

3’ 0-1, Pierwszą, składną akcję gości kończy celnym strzałem nasz były zawodnik Arkadiusz Woźniak;
11’ 1-1! dobre dośrodkowanie Dawida Czapp wykorzystuje Paweł Rogocki;
13’ uderzenie nad poprzeczką z ok. 25m Rogockiego;
15’ „setka dla MKS-u”, obrońcom urywa się Rogocki, przestrzeliwuje Bartłomiej Liss;
20’  „setka dla MKS-u”, tym razem z pięciu metrów przestrzeliwuje Bartłomiej Łyczko;

23’ dośrodkowanie Bartosza Klisza, Liss uderza piłkę głową obok bramki;
25’ były nasz zawodnik Paweł Styn uderza zbyt słabo na naszą bramkę;
30’ „setka dla MKS-u”, kolejno uderzają Rogocki, Nisiewicz, Liss niestety bez efektu bramkowego;
32’ Arkadiusz Woźniak trafia w boczną siatkę;
34’ Krzysztof Janowski oddaje niecelny strzał na naszą bramkę;
39’ pewna interwencja Jakuba Świerczyńskiego po strzale zza szesnastki;
41’ Rogocki zagrywa do Marka Kowalewskiego, ten decyduje się na strzał, bramkarz wypluwa piłkę, brak dobitki;
44’ Marcin Kortals zagrywa do Czappa, Dawid trafia w bramkarza.

52’ rzut wolny dla naszej drużyny. Dośrodkowuje Rogocki, były nasz zawodnik Rafał Kroll wybija piłkę na rzut rożny;
55’ Woźniak mija naszych obrońców, decyduje się na strzał, na nasze szczęście niecelnie;
59’ Janowski uderza z pierwszej piłki nad bramką;
60’ „setka” dla Klifu. Wojciech Jaskułka dośrodkowuje , Arek Woźniak będąc sam przed bramką uderza wysoko nad poprzeczką… to nawet ja bym wsadził Arku…
64’ Nisiewicz zagrywa do Łyczko, dośrodkowanie w pole karne, za głębokie;
66’ Dawid Gojke zmienia Marcina Kortalsa;
67’ Styn z 20m uderza obok bramki;
68’ „setka dla MKS-u”, dwa razy po dograniu piłki przez Nisiewicza uderzał Liss; niestety nie weszło nic;
69’ piłkę głową uderza Liss, ponownie obok bramki;
70’ Rogocki zagrywa do Lissa, po raz kolejny niecelnie… „wcieka” się trener Zbyszek;
71’ strzał zawodnika gości, rykoszet i ratuje nas poprzeczka;
74’ „setka dla Klifu”, uderzenie zawodnika gości z trzeciego metra, broni Świerczyński;
75’ Jakub Piotrowski zmienia Bartłomieja Łyczko;
 77’ dośrodkowanie z rzutu wolnego  Przemysława Jarzyny, bez zagrożenia;

79’ rzut wolny wykonuje Rogocki, kocioł pod bramką rywali, brak wykończenia, niemożliwe ale prawdziwe…

82’ strzał gracza Klifu z ok. 20m, nad poprzeczką;

83’ dobra akcja, Liss do Czappa, Dawid do Klisza, strzał Bartka wyłapuje bramkarz;

84’ strzał Rogockiego z rzutu wolnego bramkarz przenosi nad poprzeczką;

89’ 1-2, Kuba wyszedł do piłki, kiks i mamy prowadzenie Klifu;

90+2’ 1-3, Kuba pod bramką rywali, Arek Wożniak strzela do pustaka.