Aktualności

Jesteśmy liderem!

• autor: mksiak, 2014-06-01 22:18

POTOK PSZCZÓŁKI - MKS WŁADYSŁAWOWO 1:4 (1:4)

Bramki: Potok 7’ - Grapp Tomasz 2 (17’, 30’), Wojciechowski Krzysztof 8’, Świerczyński Michał 44’

Przed pierwszym gwizdkiem wiedzieliśmy, że w przypadku naszego zwycięstwa w Pszczółkach obejmiemy fotel lidera. Rozpoczęliśmy z wielkim animuszem ale to Potok zdobywa pierwszą bramkę, wyrównuje Krzysztof Wojciechowski już w następnej akcji. Kolejne dwie bramki zdobywa Tomasz Grapp a jedną dokłada Michał Świerczyński i po czterdziestu pięciu minutach pewnie prowadzimy. W drugiej odsłonie „spuszczamy nieco z tonu”. Przez trzydzieści minut gramy w dziesiątkę (dwie żółte kartki Piotra Smykli). Więcej goli nie pada. Na trzy kolejki przed końcem rywalizacji obejmujemy fotel lidera!

Skład i relacja w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa (M) – Bartosz Burzyński, Michał Piesik (M), Jędrzej Tojza (C), Piotr Smykla – Krzysztof Wojciechowski (M), Arkadiusz Głowienka, Michał Dybała, Błażej Bonk - Tomasz Grapp, Michał Świerczyński

Zmiany: 74’ Patryk Mudlaff (M) za Burzyński Bartosz; 81’ Przemysław Szymański za Głowienka Arkadiusz

Żółte kartki: Potok 1 – Smykla Piotr 2, Wojciechowski Krzysztof

Czerwone kartki: Smykla Piotr 61’ (konsekwencja dwóch żółtych)

Pauza za kartki: Karol Gojke, Grzegorz Korzeniewski

Kontuzje: Artur Dampc (M), Mateusz Konkel, Karol Sikorra, Paweł Holender, Michał Witza

Nieobecni: Przemysław Zieliński (wyjazd poza granicę), Jarosław Trocki, Sebastian Lezner, Jakub Świerczyński, Bartłomiej Liss (M), Bartłomiej Kocoń

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

Relacja minutowa:

4’ z autu wrzuca Jędrzej Tojza, w polu karnym piłkę przyjmuje Tomasz Grapp, odgrywa do Michała Dybały, strzał w środek bramki, odbija bramkarz, brak wykończenia;

5’ Krzysztof Wojciechowski  do Grappa, pozycja spalona Tomka;

7’ 1-0, gol pada z kontrataku i spóźnionej reakcji obrońcy;

8’ 1-1! szybka odpowiedź naszego zespołu, dośrodkowanie Michała Dybały, celnie głową Krzysztof Wojciechowski ;

10’ rzut wolny wykonuje Potok, strzał, piłkę wyłapuje pewnie Aleksander Ceynowa;

11’ bokiem boiska urywa się zawodnik gospodarzy, piłka skozłowała przed Ceynową, Olek wyłapuje jednak piłkę;

12’ uderzenie Michała Świerczyńskiego po długim rogu, zabrakło centymetrów;

17’ 1-2! Michał Świerczyński dokładnie dogrywa do Tomasza Grapp i mamy prowadzenie naszego zespołu;

19’ z dalszej odległości strzela Świerczyński, łapie bramkarz;

20’ Bartosz Burzyński do Bonka, Błażej trafia w nogi obrońcy;

21’ z rzutu wolnego strzela Dybała, metr nad poprzeczką;

24’ dośrodkowanie Piotra Smykli za głębokie;

26’ z autu wrzuca Tojza, zamieszanie w szesnastce, brak wykończenia;

27’ Michał Piesik przerywa kontratak rywali;

28’ po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zawodnik Potoku uderza głową, piłkę łapie Olek;

30’ 1-3! z rzutu wolnego dośrodkowuje Jędrzej Tojza, celnie głową Tomasz Grapp;

37’ rzut wolny dla gospodarzy, strzał głową wyłapuje Ceynowa;

39’ składne kilka podań w naszym wykonaniu, zabrakło tylko wykończenia;

44’ 1-4! Błażej Bonk do Michała Świerczyńskiego, celny strzał przy samym słupku;

49’ z dalszej odległości strzela Dybała, niecelnie;

50’ „Olo” wyłapuje strzał z ostrego kąta;

53’ Świerczyński do Bonka, Błażej zagrywa piłkę wzdłuż trzeciego metra, nie dochodzi do niej Grapp;

55’ Wojciechowski  do Świerczyńskiego, Michał nie wykańcza;

56’ gracz Potoku dośrodkowuje z boku boiska, główka, wyłapuje Ceynowa;

58’ Tojza głową przerywa akcję rywali;

61’ druga żółta kartka dla Piotra Smykli, przez trzydzieści minut przyjdzie nam grać w osłabieniu;

62’ mocne ale i niecelne uderzenie z dalszej odległości zawodnika Potoku;

64’ dogranie Bonka w szesnastkę, obrońca ubiega Grappa;

69’ zamieszanie w szesnastce gospodarzy zakończone strzałem Bonka, piłkę wyłapuje bramkarz;

71’ rzut rożny wywalczył Bonk;

72’ Świerczyński trafia tylko w boczną siatkę;

74’ Patryk Mudlaff zmienia Bartosza Burzyńskiego;

76’ piłka ląduje w siatce, pozycja spalona zawodnika Potoku;

80’ piłkę odbija Ceynowa po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego;

81’ Przemysław Szymański zmienia Arkadiusza Głowienkę;

83’ Bonk do Wojciechowskiego, pozycja spalona Krzysztofa;

86’ Świerczyński urywa się bokiem, dogranie do Bonka, ten trafia w nogi obrońcy;

87’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Grapp, głową uderza Świerczyński, łapie bramkarz;

88’ Ceynowa odbija mocny strzał zawodnika gospodarzy;

90’ arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry;

90+1’ Bonk uderza zza szesnastki, łapie golkiper Potoku.