Kontrolowaliśmy grę.

• autor: mksiak, 2014-04-06 22:55

ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE - MKS WŁADYSŁAWOWO 0:2 (0:2)

Bramki: Dybała Michał 2’, samobójcza 25’

Szybko obejmujemy prowadzenie, po celnej główce Michała Dybały. Kontrolujemy grę a w dwudziestej piątej minucie piłka po raz drugi ląduje w siatce po pechowej interwencji obrońcy Orła. W drugiej połowie nie pada więcej goli, choć oba zespoły miały okazje bramkowe.

Skład i relacja w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa (M) – Bartosz Burzyński, Michał Piesik (M), Jędrzej Tojza (C), Piotr Smykla – Sebastian Lezner, Grzegorz Korzeniewski, Michał Dybała, Przemysław Szymański – Błażej Bonk, Tomasz Grapp

Zmiany: 68’ Arkadiusz Głowienka za Grapp Tomasz, 68’ Karol Gojke za Smykla Piotr, 77’ Krzysztof Wojciechowski (M) za Szymański Przemysław, 81’ Patryk Mudlaff (M) za Bonk Błażej

Nie zagrał: Jakub Świerczyński

Kontuzje: Artur Dampc (M), Mateusz Konkel, Michał Świerczyński, Karol Sikorra

Nieobecni: Michał Witza, Przemysław Zieliński (obaj wyjazd poza granicę), Bartłomiej Liss (M), Paweł Holender, Jarosław Trocki, Bartłomiej Kocoń

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

Relacja minutowa:

1’ Błażej Bonk uderza z 25m, bramkarz z trudem sparował piłkę na rzut rożny;

2’ 0-1! z rzutu rożnego dośrodkowuje Przemysław Szymański, piłkę głową w siatce umieszcza Michał Dybała;

6’ rzut wolny dla Orła, bez problemów łapie Aleksander Ceynowa;

8’ akcja rywali, było groźnie, Olek mija się z piłką, wywala ja na rożny Jędrzej Tojza;

9’ Michał Piesik przerywa wślizgiem kontratak rywali;

10’ Sebastian Lezner przerzuca piłkę na druga stronę do Szymańskiego, Przemek trafia w nogi bramkarza;

13’ po ziemi z dalszej odległości uderza Dybała, łapie golkiper gospodarzy;

15’ Lezner ponownie posyła futbolówkę na drugą stronę boiska do Szymańskiego, ten do Tomasza Grapp, bez wykończenia;

16’ rzut wolny wykonuje Dybała, piłka po murze wychodzi na rzut rożny;

17’ główkę Bonka wyłapuje bramkarz;

18’ dośrodkowanie zawodnika Orła, piłka po poprzeczce opuszcza plac gry;

20’ Grapp strzela z 25m, niecelnie;

23’ ładna wymiana, Lezner do Grappa, Tomek do Bonka, wplątał się w to obrońca gospodarzy;

25’ 0-2! bramka samobójcza, bramkę wypracował i „zmusił do pechowej interwencji” Grzegorz Korzeniewski;

27’ rzut wolny dla Orła, wrzutka w szesnastkę, główka z trzeciego metra obok słupka;

31’ dośrodkowuje Szymański, niecelnie głową Lezner;

32’ z atu wrzuca Tojza, głową uderza Dybała, tylko rzut rożny;

33’ zamieszanie pod bramką rywali zakończone strzałem Dybały;

34’ tym razem zamieszanie w polu karnym MKS-u, rzut rożny dla Orła;

36’ Dybała i Bonk w szesnastce gospodarzy, strzał Błażeja wyłapuje bramkarz;

39’ z autu piłkę na trzeci metr wrzuca Tojza, Bonk głową obok słupka.

Na drugą połowę Orzeł wychodzi z dwoma zmianami.

52’ strzał głową wyłapuje Ceynowa;

53’ zza szesnastki uderza Korzeniewski, metr od słupka;

54’ „setka dla Orła”, w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy lepszy Ceynowa;

56’ bardzo groźnie pod naszą bramką, gracz Orła urywa się Piotrowi Smykli, zagrywa piłkę w pole karne, Michał Piesik uprzedza napastnika;

58’ faul na Korzeniewskim na osiemnastym metrze, rzut wolny, Lezner trafia w mur, dobitka tuż obok słupka;

65’ z autu wrzuca Tojza, do piłki skaczą Bonk i Grapp, rzut rożny. Dośrodkowuje Korzeniewski, głową uderza Grapp, piłka obciera zawodnika Orła i opuszcza plac gry;

67’ „setka dla MKS-u”, Błażej Bonk nie umieszcza piłki w siatce z pięciu metrów;

68’ dwie zmiany w naszym zespole;

69’ Michał Dybała kropnął mocno z dalszej odległości, poprzeczka ratuje Orła;

71’ „setka dla Orła”, Olek ponownie lepszy w sytuacji sam na sam z zawodnikiem gospodarzy;

72’ rzut wolny dla Orła, strzał bez rozbiegu metr od słupka;

73’ zmiana na pozycji bramkarza u gospodarzy;

75’ Bonk wywalczył rzut rożny;

76’ obok słupka uderza po ziemi Dybała;

77’ Krzysztof Wojciechowski zmienia Szymańskiego;

81’ debiutuje w meczu ligowym na poziomie klasy okręgowej Patryk Mudlaff, zmienia Bonka;

86’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Lezner, Arkadiusz Głowienka głową centymetry obok słupka;

90’ arbiter dolicza trzy minuty i kończy zawody.