- autor: mksiak, 2014-04-05 18:00
-
Drugie miejsce zajął MKS Kowal Władysławowo rocznik 2005/06 podczas I Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Wielkanoc – Kobylnica 2014”. Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy „BYKI” Słupsk w partnerstwie z Gminą Kobylnica, Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej i Powiatem Słupskim.
Najlepszym strzelcem turnieju został Oskar Kryża a bramkarzem Konrad Sobota (czyżby zmiana pozycji…).
W rozwinięciu wyniki turnieju:
Wyniki I fazy turnieju (gry grupowe)
grupa A
AO Dębnica Kaszubska - UKS Byki I Słupsk 0:5
Dąb Kusowo - Sokół Kuleszewo 0:0
AO Dębnica Kaszubska - Radunia Stężyca 0:0
UKS Byki I Słupsk - Dąb Kusowo 1:0
Sokół Kuleszewo - Radunia Stężyca 0:2
AO Dębnica Kaszubska - Dąb Kusowo 1:1
UKS Byki I Słupsk - Radunia Stężyca 3:0
AO Dębnica Kaszubska - Sokół Kuleszewo 5:0
Dąb Kusowo - Radunia Stężyca 3:0
UKS Byki I Słupsk - Sokół Kuleszewo 5:0
Tabela
1. Byki Słupsk 12 pkt, bramki 14: 0 (awans)
2. Dąb Kusowo 5 pkt, bramki 4: 2 (awans)
3. Akademia Orlika Dębnica Kaszubska 5 pkt, bramki 6: 6
4. Radunia Stężyca 4 pkt, bramki 2: 6
5. Sokół Kuleszewo 1 pkt, bramki 0:12
grupa B
SP Kobylnica - UKS Olimpijczyk Kwakowo 0:0
U2 Bytów - UKS Byki II Słupsk 0:0
SP Kobylnica - MKS Kowal Władysławowo 0:4 Br: Oskar Kryża 4
UKS Olimpijczyk Kwakowo - U2 Bytów 1:1
UKS Byki II Słupsk - MKS Kowal Władysławowo 0:0
SP Kobylnica - U2 Bytów 0:1
UKS Olimpijczyk Kwakowo - MKS Władysławowo 0:2 Br: Oskar Kryża, Mateusz Priebe
SP Kobylnica - UKS Byki II Słupsk 0:0
U2 Bytów - MKS Kowal Władysławowo 0:0
UKS Olimpijczyk Kwakowo - UKS Byki II Słupsk 0:2
Tabela
1. MKS Kowal Władysławowo 8 pkt, bramki 6:0 (awans)
2. UKS Byki II Słupsk 6 pkt, bramki 2:0 (awans)
3. U2 Bytów 6 pkt, bramki 2:1
4. Olimpijczyk Kwakowo 2 pkt, bramki 1:5
5. SP Kobylnica 2 pkt, bramki 0:5
Wyniki II fazy turnieju
mecz o miejsce 9
Sokół Kuleszewo - SP Kobylnica 0:1
mecz o miejsce 7
Radunia Stężyca - UKS Olimpijczyk Kwakowo 1:0, k. 1:3
mecz o miejsce 5
Akademia Orlika Dębnica Kaszubska - U2 Bytów 0:4
mecze półfinałowe
UKS Byki I Słupsk - UKS Byki II Słupsk 2:0
MKS Kowal Władysławowo - Dąb Kusowo 4:0 Br: Oskar Kryża 3, Mateusz Priebe
mecz o miejsce 3
UKS Byki II Słupsk - Dąb Kusowo 1:0
Finał
UKS Byki I Słupsk - MKS Kowal Władysławowo 1:0 ( bramkę tracimy minutę przed końcem spotkania).
Ostateczna kolejność turnieju
1. UKS Byki I Słupsk
2. MKS Kowal Władysławowo
3. UKS Byki II Słupsk
4. Dąb Kusowo
5. U2 Bytów
6. Akademia Orlika Dębnica Kaszubska
7. UKS Olimpijczyk Kwakowo
8. Radunia Stężyca
9. SP Kobylnica
10. Sokół Kuleszewo
Wyróżnienia indywidualne
najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn: Mateusz Priebe (MKS Kowal Władysławowo)
najlepszy zawodnik turnieju; Kamil Machałek (UKS Byki I Słupsk)
najlepszy bramkarz turnieju; Konrad Sobota (MKS Kowal Władysławowo)
najlepszy strzelec turnieju; Oskar Kryża (MKS Kowal Władysławowo)
Skład MKS Kowal Władysławowo
Oskar Kryża; Maksymilian Marzejon; Damian Foelkner; Mateusz Priebe; Konrad Sobota; Mikołaj Bizewski; Michał Marzejon; Jan Pawlina; Krystian Kupferschmidt