Aktualności

Derby dla nas!

• autor: mksiak, 2014-03-23 08:27

START MRZEZINO - MKS WŁADYSŁAWOWO 1:3 (1-1)

Bramki:  Mrzezino 23’ - Wojciechowski Krzysztof 20’, Świerczyński Michał 74’, Bonk Błażej 78’

83’ Michał Świerczyński nie wykorzystuje rzutu karnego.

W drugim wiosennym meczu wygraliśmy w Mrzezinie ze Startem. Na prowadzenie w dwudziestej minucie wyprowadza nas Krzysztof Wojciechowski, strzelając pierwszą bramkę na poziomie Klasy Okręgowej . Po trzech minutach był już remis, po nieporozumieniu przy rzucie wolnym. Remis trwał do siedemdziesiątej czwartej minuty, kiedy to bramkę strzela Michał Świerczyński. Po czterech minutach po golu Błażeja Bonka prowadzimy już dwoma bramkami. Siedem minut przed końcowym gwizdkiem Michał Świerczyński nie wykorzystuje rzutu karnego.

Zwycięstwo zasłużone. Derby dla nas! Do Władysławowa przywozimy trzy punkty.

Skład i relacja w rozwinięciu:

Aleksander Ceynowa (M) – Michał Piesik (M), Karol Sikorra, (C), Jędrzej Tojza, Piotr Smykla – Krzysztof Wojciechowski (M), Grzegorz Korzeniewski, Michał Dybała, Karol Gojke – Błażej Bonk, Michał Świerczyński

Zmiany: 64’ Sebastian Lezner za Smykla Piotr, 64’ Przemysław Szymański za Gojke Karol, 73’ Jarosław Trocki za Wojciechowski Krzysztof, 79’ Tomasz Grapp za Tojza Jędrzej

Nie zagrali: Jakub Świerczyński, Patryk Mudlaff (M), Paweł Holender

Nie wpisani w protokół: Bartosz Burzyński, Bartłomiej Kocoń

Żółte kartki: Tojza Jędrzej, Lezner Sebastian – Start 1

Kontuzje: Artur Dampc (M), Arkadiusz Głowienka, Mateusz Konkel

Nieobecni: Michał Witza, Przemysław Zieliński (obaj wyjazd poza granicę), Bartłomiej Liss (M)

Trenerzy: Bartłomiej Konkel, Zbigniew Kowalewski

Relacja minutowa:

Początek meczu wyrównany, trwa zażarta walka w środkowej części boiska;

8’ rzut rożny dla Startu, dośrodkowanie w pole karne, piłka spada na ósmy metr, zamieszanie, łapie Aleksander Ceynowa;

10’ Michał Dybała wywalczył piłkę w szesnastce, odegranie na bok do Karola Gojke, ten na pozycji spalonej;

12’ Gojke wymanewrował zawodnika gospodarzy, strzał niecelny;

14’ „setka dla MKS-u”, Piotr Smykla posyła długą dokładną piłkę do Gojke, Karol w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza;

17’ Michał Piesik wrzuca piłkę w szesnastkę, przejmuje ją Błażej Bonk, tylko rzut rożny;

18’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Gojke, zamieszanie w polu karnym, bez wykończenia;

19’ Ceynowa niepotrzebnie wychodzi z bramki, mija się z piłką, przejmuje ja Marek Pieper, było groźnie;

20’ 0-1! przytomnie i celnie po długim rogu Krzysztof Wojciechowski, asysta Grzegorz Korzeniewski;

22’ z autu w pole karne wrzuca Jędrzej Tojza, zamieszanie, łapie bramkarz;

23’ 1-1, rzut wolny dla rywali, obrona poza szesnastką, wychodzi przed nią celnie uderzając zawodnik Startu i mamy remis;

29’ rzut rożny wykonuje Korzeniewski, dobre dośrodkowanie, kolejne zamieszanie w polu karnym rywali, Karol Sikorra obok słupka;

31’ Korzeniewski do Wojciechowskiego, Krzysiu wymanewrował obrońcę, uderza, piłka po nodze obrońcy opuszcza plac gry;

32’ kontratak Startu, gracz w szesnastce fatalnie pudłuje;

34’ Wojciechowski mija zwodem zawodnika gospodarzy, dogranie do Bonka, za głębokie;

38’ dośrodkowuje Piesik, piłkę przejmuje Wojciechowski, trafia w bramkarza;

39’ rzut rożny wykonuje Gojke, dośrodkowanie, główka Michała Świerczyńskiego, łapie bramkarz

43’ Dybała do Gojke, ten do Świerczyńskiego, główka, obok bramki.

Na drugą połowę wychodzimy bez zmian kadrowych. Atakujemy i okupujemy pole karne rywala. Mamy w pierwszych minutach dwa wrzuty z autu, dwa rożne. Zabrakło jednak wykończenia.

50’ Świerczyński do Gojke, ten przyjął piłkę i ja stracił;

54’ z rzutu wolnego uderza Korzeniewski, ni to strzał ni to dośrodkowanie;

56’ z autu wrzuca Tojza, piłkę przejmuje Korzeniewski, dogranie do Gojke, Karol na pozycji spalonej;

64’ trenerzy dokonują dwóch zmian w zespole;

66’ w zamieszaniu podbramkowym Karol Sikorra trafia w poprzeczkę;

72’ Sebastian Lezner w szesnastce, zablokowany;

74’ 1-2! rzut wolny, celnie Michał Świerczyński, asysta Sebastian Lezner;

78’ 1-3! gol Błażeja Bonka, asystuje Szymański Przemysław;

83’ faul na Michale Piesiku, rzutu karnego nie wykorzystuje Michał Świerczyński;

85’ Michał Dybała przerywa kontratak rywali;

90’ zza szesnastki tuż przy słupku uderza Jarosław Trocki. Piłka w rękach bramkarza.