|
Numer KRS 0000031626
pomorskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 366, wczoraj: 859
ogółem: 11 127 405
statystyki szczegółowe
Terminarz rundy wiosennej 2019 r.
KLASA OKRĘGOWA
DATA |
DZIEŃ |
GODZINA |
RYWAL |
MIEJSCE |
STADION |
17 marzec |
Niedziela |
12.00 |
Orlęta Reda |
WYJAZD |
|
23 marzec |
Sobota |
14.00 |
Polonia Gdańsk |
DOM |
Cetniewo |
30 marzec |
Sobota |
15.00 |
GKS Sierakowice |
WYJAZD |
|
07 kwiecień |
Niedziela |
14.00 |
Gedania II Gdańsk |
DOM |
Cetniewo |
14 kwiecień |
Niedziela |
17.00 |
Bałtyk II Gdynia |
WYJAZD |
|
17 kwiecień |
Środa |
16.00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
DOM |
Żwirowa |
27 kwiecień |
Sobota |
12.00 |
Sztorm Kosakowo |
WYJAZD |
|
11 maj |
Sobota |
11.00 |
Wietcisa Skarszewy |
WYJAZD |
|
18 maj |
Sobota |
15.00 |
Portowiec Gdańsk |
DOM |
Żwirowa |
25 maj |
Sobota |
16.00 |
Zenit Łęczyce |
WYJAZD |
|
01 czerwiec |
Sobota |
16.00 |
Sporting Leźno |
DOM |
Żwirowa |
09 czerwiec |
Niedziela |
15.30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
WYJAZD |
|
15 czerwiec |
Sobota |
15.00 |
Potok Pszczółki |
DOM |
Żwirowa |
22 czerwiec |
Sobota |
15.00 |
Cartusia Kartuzy |
WYJAZD |
|
JUNIOR „C1” – ROCZNIK 2004/05
DATA |
DZIEŃ |
GODZINA |
RYWAL |
MIEJSCE |
STADION |
16 marzec |
Sobota |
12.00 |
KTS-K Luzino |
WYJAZD |
|
30 marzec |
Sobota |
13.30 |
Zatoka Puck |
WYJAZD |
|
06 kwiecień |
Sobota |
11.00 |
FC Gowidlino |
DOM |
Cetniewo |
14 kwiecień |
Niedziela |
15.00 |
AP KP Gdynia |
WYJAZD |
|
28 kwiecień |
Niedziela |
11.00 |
GKS Przodkowo |
DOM |
Cetniewo |
04 maj |
Sobota |
14.00 |
Lider Dębogórze |
WYJAZD |
|
12 maj |
Niedziela |
11.00 |
Jedynka Reda |
DOM |
Cetniewo |
18 maj |
Sobota |
16.00 |
Pomorze AP |
WYJAZD |
|
26 maj |
Niedziela |
11.00 |
GKS Linia |
DOM |
Cetniewo |
08 czerwiec |
Sobota |
13.30 |
LZS Bojano |
WYJAZD |
|
16 czerwiec |
Niedziela |
11.00 |
Ogniwo Sopot |
DOM |
Cetniewo |
JUNIOR „D1” – ROCZNIK 2006/07
DATA |
DZIEŃ |
GODZINA |
RYWAL |
MIEJSCE |
STADION |
17 marzec |
Niedziela |
11.00 |
Kaszubia Starzyno |
DOM |
Cetniewo |
24 marzec |
Niedziela |
18.30 |
Gd. AP Dąbrowa |
WYJAZD |
|
31 marzec |
Niedziela |
11.00 |
KTS-K Luzino |
DOM |
Cetniewo |
07 kwiecień |
Niedziela |
11.00 |
Cisowa Gdynia |
WYJAZD |
|
14 kwiecień |
Niedziela |
11.00 |
AP KP Gdynia |
DOM |
Cetniewo |
27 kwiecień |
Sobota |
14.00 |
Gryf II Wejherowo |
WYJAZD |
|
05 maj |
Niedziela |
11.00 |
Zatoka Puck |
DOM |
Cetniewo |
11/12 maj |
|
|
Flota Gdynia |
WYJAZD |
|
19 maj |
Niedziela |
11.00 |
Orkan Rumia |
DOM |
Cetniewo |
01 czerwiec |
Sobota |
11.00 |
GKS Linia |
WYJAZD |
|
09 czerwiec |
Niedziela |
11.00 |
Latarnik Choczewo |
DOM |
Cetniewo |
16 czerwiec |
Niedziela |
17.00 |
Sztorm Kosakowo |
WYJAZD |
|
Ostatnia kolejka 19 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
MKS Władysławowo | 0:2 | AS Kolbudy |
2022-11-27, 11:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 20 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Brak aktywnych ankiet. |
|