Historia puckiego Kibol Cup
Poniżej historia naszych występów w tych prestiżowych rozgrywkach halowych.
W dwunastu edycjach zwyciężali:
2006 rok – TERMO INSTAL (liga pucka)
Maciej Szlaga, Kamil Gusmann, Łukasz Żala, Piotr Tusk, Sławomir Ziemak, Jakub Gronowski, Marek Pieper, Krzysztof Kijanka
2007 rok –Błyskawica Rekowo (liga pucka)
Okrój Arkadiusz, Damian Hebel, Janusz Labuda, Robert Kreft, Ryszard Labuda, Leszek Hebel, Sylwester Kreft, Robert Jankowski
2008 rok – MKS I Władysławowo (liga władysławowska)
Józef Stolarski(Br), Kamil Dybała, Tomasz Grapp, Grzegorz Korzeniewski, Michał Pawlina, Karol Sikorra, Jacek Zagórski. Trener: Bartłomiej Konkel
2009 rok – MKS II Władysławowo (liga władysławowska)
Krzysztof Kazimierczak (Br), Sebastian Woźniak, Mateusz Guz, Rafał Kroll, Radosław Rosa, Patryk Janiuk, Damian Woźniak, Zbigniew Sękowski. Trenerzy: Andrzej Baran; Sławomir Proena
2010 rok – KORDEX (liga władysławowska)
Marcin Czajka, Jakub Damaszke, Paweł Łuczak, Damian Woźniak, Błażej Bonk.
2011 rok – ZATOKA PUCK (liga pucka)
Krzysztof Kaźmierczak, Rafał Oss, Leszek Podlaszewski, Marek Rambiert, Grzegorz Brzeziński, Łukasz Zacharow, Jarek Nikrandt
2012 rok DREWNIAKI (liga władysławowska)
Ceynowa Aleksander, Kowalewski Artur, Lesner Bartłomiej, Proch Michał, Bonk Błażej, Ilanz Sylwek, Burzyński Bartosz
2013 rok DĘBOGÓRZE WYBUDOWANE (liga kosakowska)
Maciej Sajewicz, Tomasz Lewańczyk, Mariusz Kwidziński, Marcin Nowak, Daniel Wójcik, Marcin Urbański, Maciej Wardziński, Sebastian Korab
2014 rok DREWNIAKI (liga władysławowska)
Ceynowa Aleksander, Bonk Błażej, Lesner Bartłomiej, Proch Michał, Głowienka Arkadiusz, Trocki Jarosław, Ilanz Sylwester, Burzyński Bartosz
2015 rok BAJADERA(liga pucka)
Marcin Bastubba, Przemysław Szymański, Dariusz Skowron, Florian Spyra, Igor Pecz, Michał Skwiercz, Michał Rosin
2016 rok DREWNIAKI (liga władysławowska)
Ceynowa Aleksander, Bonk Błażej, Głowienka Arkadiusz, Trocki Jarosław, Ilanz Sylwester, Burzyński Bartosz, Kwaśnik Marek
2017 rok ZATOKA PUCK (liga pucka)
Jonasz Glowienke (br) - Jarosław Nikrandt , Daniel Borkowski, Paweł Czereszko , Tomasz Stenka , Jakub Damaszke, Michał Wychert
2018 rok BAJADERA (liga pucka)
Rafał Smyk, Przemysław Szymański, Michał Skwiercz, Mariusz Grzywacz, Paweł Gniewkowski, Karol Dopke, Marcin Dettlaff
2019 rok BAJADERA (liga pucka)
Smyk Rafał, Gniewkowski Paweł, Skwiercz Krzysztof, Skwiercz Michał, Szymański Przemysław, Więcek Michał, Bonk Błażej